Ayak ve bakım
Bay
Bakım Grubu

3´ü 1 Arada

Yaza girmeden önce sağlıklı ve mükemmel görünümlü ayak tırnaklarına kavuşmak isteyenler için DrScholl 3´ü 1 arada tırnak bakım sistemioldukça etkili ve çok pratik bir çözüm.


Dr.Scholl 3’ü 1 Arada Tırnak Bakım Sistemi; olumlu etkileri klinik olarak kanıtlanmış, tırnağınızın dostu, kullanımı kolay ve gerçek anlamda tedavi edici bir sistem. Ayak tırnaklarını hem törpüleme hem temizleme hem de parlatma özelliğine sahip sistem, bir anlamda evde kendi kendinize pedikür yapabilmenizi sağlıyor. 

Tırnak parlatıcılar yüzünden kararmış ayak tırnaklarının sağlıklı görünüme kavuşturan Dr.Scholl 3’ü 1 Arada Tırnak Bakım Sistemi, tırnak parlatıcılarından önce sürüldüğünde tırnaktaki şekil bozukluklarını ve tırnak renginin açılmasını sağlıyor.

Sağlıklı ve mükemmel görünümlü ayak tırnaklarıyla yaza girmek isteyenler, Dr.Scholl 3’ü 1 Arada Tırnak Bakım Sistemi’ni Dr. Scholl mağazalarında ve Türkiye’nin dört bir yanındaki seçkin eczanelerde bulabilirler.

Kullanım Şekli : 1 nci bölümü ile tırnağın üst tabakasını temizledikten sonra sırası ile 2 nci bölüm ve 3 ncü bölüm tırnağa sürülmelidir.


Ayak Deodorantı 10007766

Scholl Ayak Deodorantı ayak terlemesini ve kokusunu en etkin bir şekilde yok eder. Koku ve terlemeye karşı uzun süreli koruma sağlar.

10007766_b.jpgAyak ve Ayakkabı Pudrası 10007776

Nutra Active kokuları nötralize eden sistem içeren eşsiz bir üründür. Düzenli kullanım ayak ve ayakkabılarınza ferahlık verirken koku oluşumunu engellemenize yardımcı olur. Antiperspirant özelliği ile 24 saat etkisini kaybetmez. Kokuya neden olan bakteri ve mantar oluşumuna engel olur. Talktan 10 kat emicidir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

10007776_b.jpgAyak ve Tırnak Nemlendirici Krem
Çok kuru ayaklar ve kalınlaşmış tırnaklar için derin nemlendirici.
Kurumuş cildi hızla nemlendirir, kalınlaşmış ve sertleşmiş ayak tırnaklarını yumuşatır,geliştirilmiş formülü cildin sertleşmesini ve çatlamasını engellemek için gün boyunca en doğru nem seviyesinde korur. Cildin elastikiyetini anında geri kazanmasını sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltlerde de kullanılabilir. Dr.Scholl çatlak deri giderici krem´den sonra düzenli olarak uygulayınız. İçerik: 75ml  Kod:S345001

                                                          

Ayakkabı Deodorantı 10002070

Scholl Ayakkabı Deodorantı ayakkabıların içindeki istenmeyen kokuları ve bakterileri yok eder.

10002070_b.jpg


 


Çatlak Ölü Deri Giderici Krem 10002115

Scholl Çatlak Ölü Deri Giderici Krem meyve çekirdeği granülleri ve ponzanın etkili bir kombinasyonudur. Ölmüş kurumuş deriyi anında giderir. Görülebilir sonuçlar için hücre yenilenmesini hareketlendirir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

10002115_b.jpgNemlendirici Ayak köpüğü
Dr.Scholl Nemlendirici Ayak Köpüğü, ayak derisinin tedavisinde bilimsel bir yenilik sunmaktadır. Hafif bir köpük olmasına ve çok kolay uygulanmasına rağmen zengin bir krem gibi yoğun nemlendirme sağlar. 
- Cildi anında yumuşatır ve nemlendirir.
- Kuruluk ve çatlamaya karşı korur.
- Uygulamadan hemen sonra çorap giyilmesine olanak sağlayacak şekilde derhal emilir.
- Parfümsüzdür, koruyucu içermez, hassas ciltlerde kullanılabilir. Diabet hastalarında kullanımı uygundur. 

                                             

Party Feet Şeffaf Silikon Yastığı 10000772

Şeffaf Silikon Yastığı kullandığınızda belli olmaz ve ayak tabanınızın ön kısmında yüksek topuk ayakkabılarının verdiği ağrıyı önlemeye yardımcı olur. Yerinden kaymaz. Yıkanıp tekrar kullanılabilir.

10000772_b.jpgTırnak Çıtçıtı 10002136

Sert ve kalın ayak tırnaklarını güvenle keser. Kesilen tırnakları plastik haznesinde toplar. Düz kesim özelliği tırnak batmasını önler. Goğru ve güvenli tutuş için tasarlanmış bir tutamağı vardır.

10002136_b.jpg


Tırnak ve Tırnak Eti Koruyucu
Pürüzlü, kuru ve çatlak deriyi onarır ve rahatlatır. 3 gün içerisinde gözle görünür sonuçlar için yoğun bakım sağlar. 7 gün içerisinde hızlı şekilde sonuç verir.
Dr.Scholl Tırnak ve Tırnak Eti Koruyucusu, zengin yumuşatıcı ve nemlendirici özelliği sayesinde tırnak etlerinin düzeltilmesini ve çatlak kenarların onarılmasını kolaylaştırır. Enfeksiyonu önlemeye yardımcıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kokusuzdur, hipoalerjeniktir.
Kullanımı: Tırnak ve tırnak eti kenarına küçük bir miktar uygulayınız ve masaj yapınız. Daha hızlı sonuç alabilmek için günde 2 kez kullanınız.
Uyarı: Harici kullanım içindir. İritasyon meydana gelirse kullanmayı bırakınız. Gözle temasdan kaçınınız. 25 C0´nin altında muhafaza ediniz.

                                                  

Topuk Çatlağı Kremi 10014773

Dr. Scholl Topuk Çatlağı Kremi ile

topuklarınız 7 günde bebeksi yumuşaklıkta…Dr. Scholl Topuk Çatlağı Kremi, yaza sağlıklı ve mükemmel görünümlü topuklarla girmek isteyenler için hızlı ve ideal bir çözüm.

Topuktaki cilt için özel olarak yoğunlaştırılarak formüle edilmiş olan Dr. Scholl Topuk Çatlağı Kremi; 3 gün içinde çatlaklarda gözle görülür düzelme, 7 gün içinde ise eksiksiz onarım sağlıyor.

Kuru ve çatlamış ciltlerde etkili olduğu klinik olarak kanıtlanan Dr. Scholl Topuk Çatlağı Kremi alerjiye neden olmuyor ve tamamen kokusuz. Bu açıdan şeker hastaları ve hassas ciltler için de çok uygun.

Yaza girmeden önce topuklarındaki çatlaklardan kurtularak mükemmel görünüme kavuşmak isteyenler, Dr. Scholl Topuk Çatlağı Kremi’ni Dr. Scholl mağazalarında ve Türkiye’nin dört bir yanındaki seçkin eczanelerde bulabilirler.


Topuk Dikeni Koruyucu 0359570-S 0359870-L

Özel olarak hazırlanmış deri topukluklar ayakların topuk kısmında meydana gelen rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Orta kısmı çıkartılabilen topukluk, topukta meydana gelmiş olan çıkıntının (Topuk Dikeni) taban ile temasını önleyerek büyük rahatlık sağlar.

0359570_b.jpgTopuk Törpüsü

Sert ve kuru deriyi hafifçe çıkarır, yıkanabilir ve hijyeniktir. Dr.Scholl Topuk Törpüsü topukta oluşan her tip deri sertliğini etkili şekilde çıkarır. Ayağı ovarak deriyi düzleştirir ve yumuşatır. Topuktaki sertleşmiş deriler için idealdir. Dr.Scholl´ün rahatlatıcı ayak toniği ile bir ayak banyosu yapınız, daha sonra topuk törpüsünü sert derinin üzerine hafifçe bastırarak masaj yapınız.

topuk_b.jpg


   
Design by  Kumsaati  Copyright © 2017 Elma Sağlık